Firma Profili

Ülkemiz hayvancılığının gelişmesi ve büyümesi için şirketimizin ilk kurulduğu günden itibaren kendimizi sorumlu görerek gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında ilkeli, kaliteli ve dürüstlük çizgimizden ödün vermeden büyüterek büyüme ilkesiyle 2014 yılının Şubat ayında bu güzel ve heyecanlı serüvene başladık.

Firmanın asli görevi çiftliklere özel yem ve yem katkı maddesi satış ile birlikte danışmanlıktır. Hayvancılık sektöründe bulunan tüm işletmelere kaliteli ürün tedariki için zamanla kapasitemiz arttırarak hep daha iyi ürün ve hizmet için yurt dışı ve yurt içinden çiftlikler ve yem fabrikalarının ihtiyacı olan yem, vitamin mineral karışımları, enerji sağlayıcılar, verim arttırıcılar, buzağı maması, yalama blokları, hammaddeler, katı ve sıvı ürünler, toksin bağlayıcılar ve maya ve benzeri ürünlerin tedarik ve teknik hizmeti konusunda her zaman sektörde en iyisi olmayı hedeflemiştir.

Kuruluşumuzun ilk gününden itibaren faydalı olarak tavsiye edilebilir ilkesini benimsetmek için çaba sarf ettik. Bugün geldiğimiz noktada bunu başarmış olduğumuzu görmek bize ayrı bir mutluluk ve daha iyisini yapmamız gerektiği için ayrıca motive etmektedir. İlk günki hevesimiz ve enerjimizle biz daha iyisini yapabilmek için çalışmaktan hiç vazgeçmeyecegiz.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti odaklı, yeniliklerin öncüsü olup, teknik destekle faydalı birlikte daha iyi işler yapmak şirketimizin ilk ve en önemli değeri olmuştur. İlk günden beri tutkumuz, değer yaratarak değerli olmak ve değerli kılmak.

Kalite Politikası

Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.